Brother Toner Dolumu Hakkında


Dikiş makinesi satan ve tamir eden Yasui Dikiş Makinesi Şirketi, 1908 yılında Brother Industries Ltd.’nin babası olan Kanekichi Yasui tarafından kuruldu. 1995 yılında Brother Lazer Çok İşlevli Yazıcıyı (MFC) yeniliğini başlatan ilk şirket oldu.


Brother Toner Dolumu işlemi yapmak sadece toner tozu doldurmak değildir! toner kartuşları komplike bir mekanizmadır ve her bir toner parçası, tek bir kullanım için üretilmektedir. Toner Dolumu yapmak tükenen parçaları değiştirmemek, deforme olan mekanizmaya otomobilde bitmiş bir fren balatası veya debriyaj ile yola çıkmak gibidir. Güvensiz ve problem getirmeye çok yakın!


Brother Toner Dolumu, maalesef  sadece toz doldurma işlemi olarak yanlış bilindiği gibi, Tonerlerin yedek parçaları tek sefer kullanılmak üzere tasarlandığından ötürü, toner dolum işlemini sadece toz doldurma işlemi olarak düşünmek çok yanlıştır. Orjinal Tonerin çalıştığı gibi baskı kalitesi ve adet performansı yakalamak , yazıcımıza ve baskılara zarar vermemek için,  Brother Toner Dolumu işlemlerinde yedek paraça (Görüntü ünitesi Drum, Pcr, Manyetik Üst ve Alt Bıçak  ) v.b. gibi deforme olarak özelliğini yitiren bu yedek parçaları değiştirirek dolum işlemi yapmak,  Brother Toner Dolumu uygulanmış tonerleri neredeyse, Orjinal Toner baskı adetlerine ve baskı kalitesine ulaştırabilir.  


Brother Toner Dolumu yapacağımız yazıcımıza toz doldurma işleminin dışında tüm bakımları test edilerek eksiksiz sağlayan firmamız, Brother Toner Dolumu işlemlerini, merkezinde tüm parçaları kalibre edrek baskı adeti ve baskı kalitesi standartlarıyla, Orjinal Toner performansa en yakın sonuçlar alınarak,  Tükenmez Hizmetlerimizden ve Ücretsiz kurye hizmetlerimizden yararlanmak için size bir telefon kadar yakınız.  

Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Whatsapp Destek Hattı x Yardımcı Olmak için Şimdi Buradayız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.