banner-firmaniza-ozel-cozumler.jpg (77 KB)

Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

İstanbul’da Hızlı Kaşe Teslimatları Text Tonerde! Tüm özellik ve ölçülerde Kaşe üretim hattımız ve deneyim sahibi personellerimizle imal ettiğimiz, Otomatik Kaşe, Stampa Kaşesi, İmza Kaşesi, Hazır Kaşe ve Diğer Tüm Kaşe türleri, Uygun fiyat ve kaliteyle (Trodat, Sırdaş, Colop, Mobistamps) Markaları kullanılarak üretmektedir.

 

Lazer Kesim Sırasında Avrupa Silikon ve Avrupa Mürekkep kullanılarak, Yapılan tüm Kaşe Çeşit ve Modellerimiz 2 Yıl Mekanik Olarak GARANTİLDİR.

 

Şirketler ve Firmalar için Fatura ve önemli evraklarda kullanmak üzere, Zorunlu Kaşe yaptırmak çok önemli ve elzemdir. Şirketler muhasebe, depo, pazarlama gibi bölümlerde farklı farklı olmak üzere İmza Kaşesi, Kaşe Numaratör, Damga Kaşe çeşitleri bu bölümlerde yoğun kullanılmaktadır

 

Okullar, Sınıflar, Doktorlar, Eczaneler, Bar ve Konser Alanlarında Fosforlu Kaşe Boyası ile Kola tatbik edilen, Otomatik Kaşe ve benzeri bir çok kurumda (Logolu Kaşe,) birçok kaşe çeşitleri Baskı ve Kalite açısından performansını Premium Kalitede verebilmesi için Ucuz Çin malı Kaşe çeşitleri kullanmak yerine İso Standartlarına uygun Yüksek Mukavemet dirençli ve 2 Yıl Garantili Tüm Kaşe Modelleri İstanbul da 90 ve 180 Dakika Kurye İle Teslimat seçeneğiyle ve Türkiye’nin tüm bölgelerine KARGO ile Kapıda Ödeme seçeneğiyle hizmetinizdedir.

Whatsapp Destek Hattı x Yardımcı Olmak için Şimdi Buradayız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.