Oki Orjinal Kartuş


Oki  teknolojisi, Kartuş başına daha fazla sayfa basmak üzere tasarlanan Oki Orjinal Kartuşlar  sayesinde işinize daha fazla odaklanabilirsiniz. 


Oki Orjinal Kartuşları, çok çeşitli baskı gereksinimlerine ve bütçelerine uygun çözümler sunar. Oki Kartuşlar Standart baskı hacimleri için, Yüksek Kapasiteli Kartuşlar, Yüksek kapasite ve yüksek baskı hacimleri için daha düşük sayfa başı maliyet ve İkili ve Çoklu Paketler ile Oki Orjinal Kartuşlar en yüksek seviyede her kullanıcı tipi için en çok çıktıyı alarak en fazla baskı sayısı skoruna ulaşmanızı sağlar, Ayrıca en yüksek seviyede avantaj ve kolaylık sağlar


Oki Orjinal Kartuşlarımız, ilk seferinde ve her seferinde aynı kalitede çalışması için tasarlandı. Tutarlı ve üst düzey performans göstermesi için orijinal Oki Orjinal Kartuşlarına güvenin. Gurur duyacağınız kaliteli baskılar. Oki Orjinal Kartuşlarını kullandığınızda olağanüstü baskı kalitesi elde edersiniz.Oki Orjinal Kartuşlar, Çevreye duyarlı seçim ve Kolay geri dönüşüm ve daha az atık için gezegenimiz gözetilerek tasarlanmış.

Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Whatsapp Destek Hattı x Yardımcı Olmak için Şimdi Buradayız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.