Oki Toner Dolumu Hakkında


Oki Electric Industry Co. Ltd., Japonya merkezli bir elektronik şirketidir. Oki Ocak 1884 tarihinde kurulmuş ve 120 ülkede faaliyet göstermektedir. Şirketin merkezi Tokyo'nun Minato semtinde yer almaktadır.

Oki Toner Dolumu işlemi yapmak sadece toner tozu doldurmak değildir! toner kartuşları komplike bir mekanizmadır ve her bir toner parçası, tek bir kullanım için üretilmektedir. Toner Dolumu yapmak tükenen parçaları değiştirmemek, deforme olan mekanizmaya otomobilde bitmiş bir fren balatası veya debriyaj ile yola çıkmak gibidir. Güvensiz ve problem getirmeye çok yakın!


Oki Toner Dolumu, maalesef  sadece toz doldurma işlemi olarak yanlış bilindiği gibi, Tonerlerin yedek parçaları tek sefer kullanılmak üzere tasarlandığından ötürü, toner dolum işlemini sadece toz doldurma işlemi olarak düşünmek çok yanlıştır. Orjinal Tonerin çalıştığı gibi baskı kalitesi ve adet performansı yakalamak , yazıcımıza ve baskılara zarar vermemek için,  Oki Toner Dolumu işlemlerinde yedek paraça (Görüntü ünitesi Drum, Pcr, Manyetik Üst ve Alt Bıçak  ) v.b. gibi deforme olarak özelliğini yitiren bu yedek parçaları değiştirirek dolum işlemi yapmak,  Oki Toner Dolumu uygulanmış tonerleri neredeyse, Orjinal Toner baskı adetlerine ve baskı kalitesine ulaştırabilir.  


Oki Toner Dolumu yapacağımız yazıcımıza toz doldurma işleminin dışında tüm bakımları test edilerek eksiksiz sağlayan firmamız, Oki Toner Dolumu işlemlerini, merkezinde tüm parçaları kalibre edrek baskı adeti ve baskı kalitesi standartlarıyla, Orjinal Toner performansa en yakın sonuçlar alınarak,  Tükenmez Hizmetlerimizden ve Ücretsiz kurye hizmetlerimizden yararlanmak için size bir telefon kadar yakınız.  

Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Whatsapp Destek Hattı x Yardımcı Olmak için Şimdi Buradayız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.