Samsung Toner Dolumu Hakkında


Samsung- Sanyo Elctronic Şirketi 1969 ve 1977' de Samsung Electronic industry Co kuruldu ve Dünyada çok uluslu bir yapıyla, otomobil üretiminden, cep telefonuna hatta iş makinelerine tv ve beyaz eşya vb. üreticisidir. 2016 Yılında Yazıcı Bölümünü Hewlett Packard firmasına resmen satmışlardır ve Samsung ürünleri artık HP'nindir.


Samsung Toner Dolumu işlemi yapmak sadece toner tozu doldurmak değildir! toner kartuşları koplike bir mekanizmadır ve her bir toner parçası tek bir kullanım için üretilmektedir. Toner Dolumu yapmak yedek tükenen parçaları değiştirmeyerek, deforme olan yedek parçalarla otomobilde olduğu gibi ( balata, debriyaj, far ) gibi değiştirilmemesi güvensiz ve problem getirmeye çok yakındır. 


Samsung Toner Dolumu, maalesef  sadece toz doldurma işlemi olarak yanlış bilindiği gibi, Tonerlerin yedek parçaları tek sefer kullanılmak üzere tasarlandığından ötürü, sadece toz doldurma işlemi yanlıştır. Orjinal Tonerin çalıştığı gibi baskı kalitesi ve adet performansı yakalamak , yazıcıya ve çıktılara zarar vermemesi için, Samsung Toner Dolumu işlemlerinde yedek paraça (Görüntü ünitesi Drum, Pcr, Manyetik Üst ve Alt Bıçak  ) v.b. gibi deforme olan bu yedek parçaları değiştirirek Samsung Toner Dolumu işlemi,  Orjinal Toner ayarında baskı adetlerine ve baskı kalitesine ulaşır.  


Aracımızla uzun bir tatile gidecekmiş gibi hazırlık ve bakım yaparak,  Samsung Toner Dolumu yapacağımız yazıcımıza toz doldurma işleminin dışında tüm bakımları test edilerek eksiksiz sağlayan firmamız, Samsung Toner Dolumu, merkezimizde kalibre edilerek baskı adeti ve baskı kalitesi  standartlarına ulaşan tonerler, Orjinal Toner performansında yazıcınızla rahat bir kullanım ve bir telefonla tükenmez hizmetlerimizden sunmaktayız.

Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Whatsapp Destek Hattı x Yardımcı Olmak için Şimdi Buradayız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.